Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Koszarawa

Koszarawa, śląskie

  • 989 000 zł
  • 170 m²
  • 5 817,65 zł/m²

Zdjęcie

Aurelia Mieszcza...

Skontaktuj się

Dom Koszarawa

Koszarawa, śląskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

989 000 zł

170 m²

5 817,65 zł/m²

Dom Koszarawa

Zaktualizowane: 4 maja 2026

989 000 zł 170 m² 5 817,65 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
610 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2005

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

610 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2005

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 989 000 zł (5 817,65 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Koszarawa)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 170 m², 6 pokoi; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2005
  • Działka: 610 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: prąd, siła

Lokalizacja

Opis nieruchomości

KOSZARAWA pow. żywiecki - Nowa niższa cena! Uroczy dom z widokiem na Pilsko, kompletne wyposażony o pow. 170 mkw, położony w lesie na ogrodzonej działce o pow. 610 mkw. Niesamowita lokalizacja z dojazdem drogą asfaltową + leśną ok. 150 m, w cenie samochód KIA z napędem 4x4. Skład: 5 pokoi, salon z kominkiem, 2 łazienki, w-c, hall, 3 balkony, taras, piwniczka, możliwość zagospodarowania poddasza. Media: prąd (siła), woda z wodociągu prywatnego (bez opłat), szambo, ogrzewanie co na drewno (węgiel). (...)

Agent

Aurelia Mieszczak

33 861 51...

33 861 51 41

504 006 290

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aurelia Mieszczak

33 861 51...

33 861 51 41

504 006 290

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aurelia Mieszczak